بازی سرگرم کننده، علمی و آموزنده پیچ و مهره برای کودکان زیر ۸ سال

ایده های سرگرم کننده راه بسیار عالی برای مشغول کردن بچه های کوچک است.امروز من با شما ایده ای را به اشتراک می گذارم که برای انجام دادن فوق العاده ساده است، اما بچه های کوچک شما را برای مدت طولانی سرگرم می کند.این ایده استفاده از پیچ و مهره برای سرگرمی مطمعنا ازطرف بچه هایی که علاقه دارند چیزی را بسازند و خلق کنند، بسیار مورد توجه قرار می گیرد!
این پست در ادامه سری جذاب آموزش ها و سرگرمی های کودکان است که پیشنهاد می شود حتما با کلیک بر روی لینک، بقیه سرگرمی ها را هم ببینید!
در اینجا چیزهایی که برایاستفاده از پیچ و مهره برای سرگرمی نیاز است، آورده شده است:

مهره ها
پیچ ها
واشرها
تخته های سوراخ دار

یک دوست مهربان این مجموعه شامل پیچ و مهره ها، واشرها و تخته های سوراخ داررا به ما داده است. من بسیار سپاسگزارم، زیرا یک روز زمانی که بچه ها نیاز داشتند کاری انجام دهند، توانستم آنها را سرگرم کنم. پسرانم را برای مدت طولانی سرگرم بودند!

دو پسر من (۵/۲ و ۵/۵ ساله) هر چیزی را که میخواستند با این قطعات ساختند.آنها پیچ ها را در سوراخ فرو می بردند سپس واشر را اضافه می کردند ومهره را می پیچاندند. این کار همچنین یک تمرین فوق العاده برای مهارت های حرکتی نرم بود!

بهترین بخش این بود که من مجبور نبودم به آنها بگویم که چه کار کنند! آنها می دانستند که می خواهند چه چیزی را آزمایش و طراحی کنند و فقط در اطراف خودشان بازی می کردند.همچنین این کار آنها را آرام و ساکت نگه داشته بود!

حتما بخوانید:  فواید و روش آموزش رنگ آمیزی به کودکان (با توجه به سن آنها)

این یک ایده عالی برای سرگرمی بچه ها بود، اما من در استفاده از آن صرفه جویی می کنم تا زمان دیگری که بچه ها نیاز داشتند کاری انجام دهند، بتوانم آنها را سرگرم کنم. من این کار را بعد از دیدن چیزی مشابه در کتاب “ایده های سرگرم کننده که کودکان دوست خواهند داشت!” الهام گرفته بودم. دوست من، سارا، این کتاب را در مورد ایده های سرگرم کننده نوشته بود. این منبعپر از ایده های شسته و رفته درباره فعالیت های سرگرم کننده بی سرو صدا است.
 اما فعالیت های بیشتری که بهتر است با کودکان تان انجام دهید:

فعالیت هایی برای شمارش، مدل سازی و مرتب سازی اشیا
فعالیت هایی برای شناسایی حروف و کلمه سازی با حروف
فعالیت های تقویت مهارت های حرکتی نرم و هماهنگی دست و چشم
فعالیت هایی فقط برای سرگرمی با استفاده از احساس، انجام بازی ها، و یک نوع از عروسک های کاغذی جداشدنی

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *