۱۰ تا از بهترین وب سایت های خارجی برای آموزش و تربیت کودکان

همه ما می دانیم که زمان استفاده از کامپیوتر برای کودکان باید محدود باشد.اما زمانی که آنها مجاز به گشت وگذار هستند باید برای آنها یک تجربه آموزشی خوب باشدوفواید زیادی داشته باشد. بسیاری از وب سایت های آموزشی برای کودکان وجود دارندکه از یک طرف می توانند واقعا خوب باشند اما برخی از آنها فواید آموزشی زیادی ندارند.وقتی یکی از این وب سایت ها راانتخاب می کنید باید علاوه براینکه محتوای آموزشی بالایی داشته باشد بچه ها نیز از آن لذت ببرند.
وقتی به دنبال یک وب سایت خوب هستیدبه دنبال تنوع باشید از جمله تمرین خواندن،چیزهایی برای گوش دادن،صفحات رنگ آمیزی قابل چاپ،فیلم ها وبازی ها را جستجو کنید. بهترین وب سایت های آموزشی برای کودکان رایگان هستندواین موضوع برای والدینی که درخانه هستند بسیار مفید است.
نکته مهم! در اینجا گفتیم که چگونه کامپیوتر را به صورت اصولی به کودکان آموزش دهیم؟

۱۰وب سایت آموزشی برای کودکان

این وب سایت برای سن قبل از دبستان مورد هدف قرار گرفته است این فیلم شامل بازی های سرگرم کننده،تمرین خواندن وفیلم هایی برای کودکان کم سن وسال است.تا با آنها خیلی راحت کار کنند.این وب سایت برای بچه های کوچک تر طراحی شده است اما برای بچه ها درتمام سنین مناسب است. والدین در اینجا محتوا آموزشی خوب را می یابندوبچه ها وب سایت رابسیار سرگرم کننده می دانند.آن ها برای دیدن چیز های مورد علاقه خود از جمله کلیفورد وجورج کنجکاو هیجان زده می شوند.ازهمه مهم تر،این سایت برای هر کسی که اینترنت وکامپیوتر دارد رایگان است.

این وب سایت کودکان در هر سطح سنی را هدف قرار می دهدوبرای پسران وکودکانی که عاشق حیوانات هستند بسیار جذاب است.تمرکز اصلی این است که یادگیری مطالعات زمین درباره حیوانات وطبیعت باشد.این فیلم دارای فلش کارتهای قابل چاپ،داستان ها،صنایع دستی،بازی ها وویدئو ها وچیز های بسیار بیشتری است. کودکانی که از این سایت استفاده می کنند باید قادر به خواندن باشند.اما بچه های کوچک تر از این ویدئو ها لذت می برند.همچنین یک ویژگی وجود دارد که کودکان می توانند کارت های الکترونیکی ارسال کنند.
نکته مهم! علائم، دلایل و چگونگی پیشگیری از افسردگی در کودکان

حتما بخوانید:  مشارکت پدر در آموزش و پرورش فرزندان

این وب سایت سرگرمی بچه ها را از پیش دبستانی تامقاطع بالاتر ایجادمی دهد.این کار اغلب رایگان است وبرای استفاده از مزایای اضافی یک حق عضویت پرداخت می کند.والدین می توانند متوجه شوند که گزینه های رایگان زیادی در سایت وجود دارندازجمله رنگ آمیزی قابل چاپ برای بازی بدون هیچ هزینه ای وجود دارد. برگه های آموزشی تحت زبانه های لیست شده در سطح تحصیلات فرزندشما وجود داردواین نیز رایگان است.این سایت همچنین بازی های آموزشی آنلاین رایگان دارد.
نکته مهم! دقت کنید که همیشه وب سایت ها، محل های مناسبی برای کودکان نیستند و حتی بسیاری مطالب را بصورت اصولی آموزش نمی دهند. در این شرایط سعی کنید از فیلم ها و نرم افزارهای آموزشی علمی و تایید شده استفاده کنید! لیست ما را ببینید!

این بهترین وب سایت اموزشی برای کودکانی است که خدمات رایگان را در برمی گیرد اما یک ارتقا پرداختی را ارایه می دهند.والدین می گویند که یک عالمه چیز رایگان وجود داردبنابر این ارتقا پرداختی واقعا لازم نیست مگر اینکه به دنبال چیزی خاص باشید.آن ها از پیش دبستانی تا کلاس دوم را تحت پوشش قرار می دهند وحتی گزینه هایی برای کودکان با نیاز های ویژه دارند.آنها از کتا بها،صنایع دستی،صفحات رنگی،درس نشانه زبان وخیلی چیز های دیگر استفاده می کنند.

این وب سایت برای تمام کودکان سنین ابتدایی مورد هدف قرار می گیرد.این فعالیت ها براساس مجله برجسته هستند وچیز های زیادی برای ارائه آن دارند.از پروژه های علمی برای خواندن،پازل برای صفحات رنگ آمیزی قابل چاپ،چیزی برای همه در این سایت وجود دارد.

این سایت برای سن بالای پیش دبستانی وکودکان ابتدایی است. البته ریاضی،بازی های سرگرم کننده،مارپیچ،تمرینات در تفکر انتقادی،استفاده از صفحه کلید،مکان نماوحتی برخی از جغرافیا را دارد.برخی از موارد مورد علاقه کودکان در خانه،گوسفندان خانگی،کامیون لودرومیوه ها هستند.

حتما بخوانید:  ما هي إيجابيات وسلبيات العلاج بالهرمونات البديلة لانقطاع الطمث؟

این وب سایت رایگان به میزبانی گالری ملی هنر به دانش آموزان هنر ،فنون وموقعیت جهانی آثار هنری وسبک های هنری را آموزش می دهد.این وب سایت یک راهنمای رایگان آموزشی برای والدین ومعلمان دارد.این سایت همچنین دارای بازی های مبتنی برهنر است که در آن بچه ها می توانندبارنگ،طراحی،مجسمه سازی وعکاسی دیجیتال آشنا شوند.
نکته مهم! ۳ وب سایت برتر خرید کتاب بصورت آنلاین برای کودکان

این وب سایت بر اساس حقایق و واقعیت های علمی سرگرم کننده است که برای یادگیری جالب است.
این وب سایت آموزشی برای کودکان از بازی های تعاملی بر اساس طبیعت،حیوانات،علم،باستان شناسی،آسمان شب وسرگرمی های ساده قدیمی ساخته شده است.شما باید فرزندتان را با نام کاربری وگذر واژه ثبت نام کنید.این سایت دارای یک دیوار است که در آن کودکان شما می توانند تصاویر یا نظرات خود را در مورد تجربیاتشان در سایت ارسال کنند.تعداد زیادی بازی،پروژه های علمی،صنایع دستی وتمرینات خواندن وجود دارد تا فرزندتان را مشغول نگه دارید.

این سایت برای سنین بالاتر ونوجوانان ۹تا۱۱ساله آماده شده است.محتوا کمی پیشرفته تر است تا برای کودکان جالب باشد.آن ها بازی های ریاضی،تمرین خواندن،پاتوق های آنلاین وغیره راارائه می دهند.شما باید برای این سایت ثبت نام کنید.امادرآن تنوع خوبی برای بزرگترها نیز وجود دارد.

وب سایت یاهو نسبتا بزرگ است اما شما می توانید در آن بگردید ومطالب تحقیقاتی را بیابید.بیشتر این ویدئو ها وبازی ها برای تفریح وسرگرمی هستند.یاهو آزاد است وبه راحتی قابل دسترس است.این کار برای بچه هایی که برای گزارش ها یا مقالات تحقیق می کنندخوب عمل می کند.آن ها همچنین دارای یک لینک برای کمک به انجام دادن تکالیف هستند.
نکته مهم! ۱۰ مهارت مهم زندگی که باید قبل از ۱۰ سالگی به کودک تان بیاموزید!

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *